Rezerwacja miejsc online!

Przejdź do formularza

O firmie Vip Trans

Busy do transportu osób na tle lotniska

Vip Trans z siedzibą w Augustowie to nowoczesne i doskonale zorganizowane przedsiębiorstwo transportowe, oferujące przewozy autokarowe z Polski do Niemiec, Holandii i Belgii. Nasze komfortowe busy przemierzają trasy północnej Polski, obsługując Pasażerów z województw: podlaskiego, mazowieckiego, warmińsko-mazurskiego, kujawsko-pomorskiego, pomorskiego, lubuskiego oraz wielkopolskiego. Wypełniliśmy w ten sposób lukę rynkową, ponieważ ewidentnie brakowało na tym obszarze przewoźnika, który w maksymalnym stopniu spełniałby oczekiwania Podróżnych, zasługując tym samym na zaufanie budujące renomę firmy.

Chcesz pojechać z nami do Niemiec, Holandii lub Belgii? Poznaj nasze najmocniejsze atuty!

Door–To–Door!

Jeździmy „od drzwi do drzwi” i jest to najwygodniejszy sposób podróżowania. Szczególnie, gdy masz przy sobie bagaż, małe dziecko lub zwierzaka. Wszelkiego typu transport liniowy (samoloty, pociągi, duże autokary) odbierze Cię jedynie z jakiegoś dworca i dostarczy na inny dworzec. Taka podróż zwykle związana jest z kilkoma przesiadkami i koniecznością skorzystania z dodatkowych środków lokomocji (komunikacja miejska, podmiejska, regionalna, taksówki etc.). Przesiadki to oczywiście dodatkowe nerwy, bieganie lub czekanie oraz ryzyko zaistnienia opóźnień. Vip Trans oszczędza Ci takich przygód, zapewniając niezawodne połączenie między dwoma adresami.

Zawsze dwóch kierowców!

W każdą trasę wyjeżdża zawsze dwóch kierowców, zarówno ze względów bezpieczeństwa, jak też organizacyjnych. Jeden kierowca na długim dystansie musiałby bowiem robić regulaminową przerwę na sen, co niepotrzebnie wydłużałoby czas trwania podróży. Dwóch kierowców to gwarancja płynnej jazdy, a także lepszej orientacji w terenie, dzięki współpracy.

 


Komfort!

Nasze busy posiadają zarówno ogrzewanie, jak też klimatyzację. Wygodne fotele z regulacją pozwalają na drzemkę w trakcie jazdy, co w znaczny sposób skraca subiektywny czas podróży. Opieramy naszą flotę na pojazdach średniej wielkości, co ma swoje istotne zalety. Mniej pasażerów, to większy spokój w podróży i bardziej kameralna atmosfera. Mniejsze pojazdy mają też lepsze możliwości manewrowania, co ma istotne znaczenie podczas utrudnień w ruchu komunikacyjnym i np. konieczności wykonania objazdu. Aby długa podróż nie była zbyt męcząca, na trasie organizowane są krótkie postoje pozwalające na rozprostowanie kości, skorzystanie z toalety, a także zrobienie drobnych zakupów.

Bezpieczeństwo!

Dysponujemy flotą nowoczesnych busów o nienagannym stanie technicznym. Nasze pojazdy posiadają ponadto szereg specjalistycznych udogodnień wspomagających pracę kierowców, dzięki czemu mogą się sprawnie poruszać nawet w warunkach mniej sprzyjających (jazda nocą, zła pogoda, utrudnienia na trasie etc.). Wszyscy nasi kierowcy przechodzą przez drobiazgowy proces rekrutacyjny, pozwalający wyłonić prawdziwych profesjonalistów. Posiadają też oczywiście aktualne badania lekarskie oraz psychologiczne. Niezależnie od najwyższych warunków bezpieczeństwa, które zapewniamy, nasi Pasażerowie objęci są na czas trwania podróży ubezpieczeniem NNW. Jako licencjonowany przewoźnik, spełniamy wszelkie wymogi i kryteria, by realizować usługi transportowe na najwyższym poziomie.

 


Szybko i najkrótszą trasą!

Zawsze staramy się tak dobierać grupy Pasażerów, aby nie wykonywać nadmiernych rozgałęzień trasy. Im wcześniej zgłosisz nam swoją chęć przejazdu, tym większą masz szansę, że zaplanujemy Twoją podróż w możliwie prostej linii, a tym samym przebiegnie ona relatywnie szybko.

Dla stałych Klientów atrakcyjne zniżki!

Zawsze staramy się tak dobierać grupy Pasażerów, aby nie wykonywać nadmiernych rozgałęzień trasy. Im wcześniej zgłosisz nam swoją chęć przejazdu, tym większą masz szansę, że zaplanujemy Twoją podróż w możliwie prostej linii, a tym samym przebiegnie ona relatywnie szybko.


Wysyłaj paczki z Vip Trans!

Z nami możesz jechać nie tylko Ty i Twój bagaż, ale możemy też szybko i sprawnie dostarczyć Twoją paczkę do dowolnego punktu na trasie. Szczegółową wycenę (uzależnioną od długości trasy i gabarytów przesyłki) uzyskasz za pomocą naszego formularza kontaktowego lub telefonicznie.

Vip Trans: Polska – Niemcy – Holandia – Belgia – Polska. Nasze busy wyjeżdżają codziennie!

Informacje uzupełniające

Bagaż i nadbagaż

Każdy Pasażer może zabrać do busa dwie walizki (do 20 kg każda) oraz bagaż podręczny, który zmieści się pod fotelem. Większą ilość rzeczy do przewiezienia należy wcześniej z nami uzgodnić, ponieważ bus ma ograniczoną przestrzeń bagażową. Lepiej więc uniknąć sytuacji, w której kierowca rozłoży bezradnie ręce, bo zwyczajnie nie będzie miał gdzie umieścić niezapowiedzianych wcześniej rzeczy do przewiezienia. W przypadku zgłoszenia większego nadbagażu zastrzegamy sobie możliwość pobrania dodatkowej opłaty.


Godziny odjazdów

Nasze busy startują z północno-wschodniej Polski w godzinach porannych oraz wieczornych. Naturalną koleją rzeczy godziny odbioru Pasażerów np. z województwa Pomorskiego czy Lubuskiego będą przesunięte o czas potrzebny do pokonania tej drogi. Dlatego też każdorazowo informujemy każdego Podróżnego indywidualnie o przewidywanej godzinie przyjazdu busa. Zawsze też staramy się tak dopasować porę odjazdu dla każdego Pasażera, aby w jak największym stopniu odpowiadała jego preferencjom.


Czas przejazdu

Jako renomowana i licencjonowana firma przewozowa mamy obowiązek respektować wszelkie przepisy, dlatego też nasze busy poruszają się z taką prędkością, jaka jest dopuszczalna na danych odcinkach drogi. Niemniej potrafimy być szybsi od niektórych firm konkurencyjnych, wykorzystując zwrotność naszych pojazdów w ruchu miejskim i podmiejskim. Na bieżąco też monitorujemy sytuację na trasie, wykorzystując możliwości korzystnych objazdów, by uniknąć korków oraz innych utrudnień. Orientacyjna długość podróży do Holandii to zwykle kilkanaście godzin, ale oczywiście dokładny czas uzależniony jest od wielu czynników, więc należy to uwzględnić.


Zwierzęta w busie

Generalnie umożliwiamy naszym Podróżnym przewożenie zwierząt, niemniej każdorazowo wymaga to naszej wcześniejszej wiedzy oraz zgody. Najmniej problematyczne jest z reguły przewożenie małych psów. W przypadku innych stworzeń apelujemy o rozsądek i odpowiedzialność w tej materii. Absolutnie niedopuszczalne jest, aby zwierzak męczył się w trakcie jazdy, tym bardziej że wówczas jego zachowanie może stać się nieprzewidywalne nawet dla właściciela. Zwierzak nie może też stanowić zagrożenia dla współpasażerów, ani w żaden inny sposób uprzykrzać im podróży.


Odwołanie rezerwacji

Jeżeli z jakichś powodów rezygnujesz z podróży, powiadom nas o tym możliwie jak najszybciej. Pamiętaj, że Twoje niewykorzystane miejsce może się komuś przydać. Ostatecznym terminem na odwołanie rezerwacji jest przedpołudnie (do godz. 12.00) dnia poprzedzającego wyjazd.

Biały bus do przewozu osób

Masz pytania?

WYPEŁNIJ FORMULARZ NA STRONIE KONTAKTOWEJ